Školení

Umíme nabídnout jak skupinové, tak individuální vzdělávání. 

Jak uvádíme na naší podrobné stránce o vzdělávání, tak jako nejdůležitější v oblasti edukace vnímáme zaměření se na praxi. Ovšem vždy zohledňujeme znalost základních principů a postupů. Elementární teoretický základ je nutný a až poté je dobré se učit na příkladech z praxe a modelových příkladech.   

Dvě možnosti vzdělávání 

  • Individuální řešení – koučink pro jednotlivce nebo sestavení individuálního školení na míru 
  • Námi předem připravená témata – organizujeme přímo u vás ve firmě nebo je možné se zúčastnit otevřených kurzů 

Doporučujeme vzdělávání na tato témata

1. Vše, co jste chtěli vědět o nákupu, ale báli jste se na to zeptat

Kurz pořádaný formou workshopu, který je zaměřený na veškerá témata související s nákupem z pohledu zkušeného, praxí prověřeného lektora. Kurz přináší jiný pohled na problematiku nákupu, než je běžně prezentovaný v odborných publikacích či skriptech. Nahlíží takzvaně pod pokličku, poskytuje reálný pohled na problematiku nákupu bez zbytečných a zavádějících teoretických stereotypů. Poukazuje na rozdíly mezi teorií a praxí, a interaktivní formou učí klienta tyto rozdíly poznávat a orientovat se v nich. V ideálním případě kurz probíhá formou otázek klienta a odpovědí lektora.  

2. Jsem profesionální nákupčí

Hlavním cílem je důkladný rozbor popisu skutečně kvalitního nákupčího. Rozebírá se zde osobní charakteristika, vyjednávací schopnosti, obchodní myšlení, odborná úroveň a mnoho dalšího. Definuje se pozice a role takového nákupčího ve firmě. Součástí tématu je i ukázka konkrétních situací. Jedná se o vysoce interaktivní formu tréninku. 

3. Já to vyjednám!

Praktický trénink pro nákupčí, kteří potřebují vyjednávat s dodavateli a nevědí jak na to, případně se chtějí v této dovednosti zdokonalit. Jak získat dobrého a spolehlivého dodavatele? Vše se vysvětluje na ukázce konkrétních situací. Opět vysoce interaktivní forma tréninku.

4. Nákup jinak než ho znáte

Absolvovali jste již řadu školení a kurzů pro nákupčí a vždy to bylo to stejné? Byla to vždy spousta teorie a minimum příkladů z praxe? Tento tréning je zaměřen přesně opačně. Teorie je potřeba, ale ta vám dobré podmínky u dodavatele nezajistí. Jak být dlouhodobě úspěšný nákupčí, jak na dodavatele, nové postupy, netradiční metody apod. To vše vám předáme na základě dlouholetých zkušeností prostřednictvím modelových situací a příkladů. 

5. Workshopy s nákupčími

Konkrétní workshopy sestavujeme na základě individuálních potřeb zákazníka.