O nás

Rozšíření portfolia konzultantské činnosti Sharane s.r.o. do oblasti podnikového nákupu navazuje na stávající úspěšnou konzultační činnost v personalistice a HR. V průběhu naší činnosti se setkáváme se zajímavými osobnostmi z mnoha oborů. Setkání s profesionály z oblasti podnikového nákupu bylo natolik inspirativní, že vyústilo v úzkou spolupráci a společné vybudování nové komplexní služby pod značkou Sharane. Jsme přesvědčení, že služba podnikového nákupu bude pro naše klienty zdrojem kvalitní zpětné vazby a cestou rozvoje a růstu v dané oblasti.

Co je pro nás důležité 

  • Věříme, že podnikový nákup je jeden z pilířů ziskovosti každé obchodní či výrobní společnosti.
  • Tuto skutečnost bereme vážně, a proto řešíme nákup strategicky.
  • Klíčové je nalézt oboustranně výhodné řešení jak na straně nakupujícího, tak na straně prodávajícího a navázaní dlouhodobé obchodní spolupráce.

Naše zkušenosti 

  • V oblasti podnikového nákupu se pohybujeme více jak 25 let. Díky nabitým znalostem a zkušenostem nahlížíme na řešenou problematiku komplexně.
  • Víme, jak pracuje nákupčí, jaké problémy řeší vedoucí nákupního oddělení a co je každodenním chlebem strategického nákupu.
  • Zároveň jsme také obchodníci a známe obě strany jedné mince, kterou je obchod.
  • Jsme schopni nastavit funkční nákupní strategii, vyškolit pracovníky, zefektivnit nákupní činnosti, vyjednat lepší obchodní podmínky, pomoci vyhledat vám vhodné dodavatele atd.

Spolupracujeme  

Jihomoravské inovační centrum 

Hlavním cílem JIC je podporovat začínající podnikatele ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy, ale i zavedené technologické firmy. V rámci poradenství spolupracuje JIC s vybranými odborníky z celého světa z jednotlivých oborů. Jedním z odborníků je i majitelka společnosti Sharane s.r.o. 

Online diagnostika – cut-e

Pomocí nástrojů cut-e je každoročně hodnoceno více jak 4 milionů osob. Cut-e je tak největší světový poskytovatel online diagnostiky v oblasti HR. V rámci naší spolupráce využíváme těchto hodnotících metod, které vyplynuly z testování tak velkého množství lidí.